Madis Toomsalu: Eesti on maailmameister kohanemises

JAGA:


Minu seekordseks vestluskaaslaseks on LHV Grupi juht Madis Toomsalu. Madise teekond LHVs meenutab ameerikalikku unistust, kuidas lehepoisist võib sirguda miljonär. Tema karjääri LHVs võibki lühidalt kokku võtta nii – praktikandist LHV juhiks! LHV Gruppi juhib Madis 2016. aastast ning käesoleva aasta kevadel tunnustati teda ka tiitliga “Parim juht 2022”. Mind paelus Madise kujunemislugu, olulisemad mõjutused tema teekonnal, tema juhtimisfilosoofia ja maailmanägemus laiemalt. Madise stiil vestluspartnerina on intrigeeriv, väljakutsuv, terav – ja seega ka põnev.

“Nii nagu Eesti on maailmameister kohanemises, on seda samamoodi ka LHV. Kui vaadata ajalugu, siis on näha, et hukule on määratud süsteemid ja riigikorrad, mis muutuvad ühel hetkel paindumatuks. Meie puhul tagab paindlikkuse see, et ettevõtte otsustusprotsessid ja siinsed inimesed oleksid iseseisvad.” – Madis Toomsalu

Kuulake ikka …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised