Aivar Haller: juhtimiskvaliteet sõltub juhi suhete kvaliteedist

JAGA:


Seekordseks vestluskülaliseks on Aivar Haller, kelle tänane igapäevatöö on peaasjalikult seotud mentorlusega. Tal on suured kogemused paljude tippjuhtide ja -sportlaste toetamisel. Tema elutee on olnud kirju, mille vältel on ta muuhulgas tegutsenud veel sportlase, ettevõtja, näitleja, koolitaja, juhi ja pedagoogina. Luban – siin on teile tunnike kulda väärt mõtteid ja elukogemusi.

“Üks omadus, mida juht peaks järjepidevalt endas arendama, on suhtlemisoskus. Keegi meist ei eksisteeri sõltumatult meie suhetest teistega. Suhted on maailma kõige tähtsam asi, sest meie elukvaliteet sõltub otseselt meie suhete kvaliteedist – ja seda sõna otseses mõttes. Mitte miski muu peale suhete ei too Sinu ellu rohkem rõõmu ja rahulolu või siis vastupidi – probleeme ja kannatusi. Ja seda ka juhtimises, kus tiimi juhtimiskvaliteet sõltub juhi suhete kvaliteedist. Juhi suhete kvaliteet aga sõltub tema suhtumisest iseendasse, tiimikaaslastesse, töösse ja ellu tervikuna.” – Aivar Haller

Soovitan kuulata …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised