Aavo Kokk: enesekriitika kui juhi sobivuse lakmustest

JAGA:


Aavo Kokk: enesekriitika kui juhi sobivuse lakmustest

Minu seekordseks vestluskaaslaseks on Aavo Kokk; mees, kes on läbi oma karjääri olnud juhtimisvaldkonna õpilane ning töötanud aastaid ise tippjuhina, sh Eesti Ekspressis, Eesti Päevalehes, Eesti Hoiupangas. Ta on kogunud nii teadmisi kui ka kogemusi, kuidas töötavad tippjuhid, ettevõtjad ja äriinimesed – et killukesi sellest siin ka meiega jagada.

“Valides endale meeskonnaliikmeid, on mul vaja aru saada, kuidas inimene käitub väljaspool mugavustsooni ehk olukorras, kus ta leiab ennast kerget sorti kriisisituatsioonis. Ja seejärel vaatan ainult ühte asja – kas ta hakkab süüdistama teisi või on ta enesekriitiline. Kui ta näeb selgelt oma osa tekkinud olukorras, siis ma tean, et ta on arenemisvõimeline ja ma saan temaga asju parandada. Kui aga nähakse viga teistes, siis see inimene juhiks ei sobi.” – Aavo Kokk

Kuulake kindlasti …

Veel

Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis
Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelishttp://www.valkiainen.ee/blogi
Juhtimiskoolitaja ja coach'i Veiko Valkiainen'i podcast “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” vastab küsimusele: mida tähendab olla edukas juht? Podcasti “Juhtimiskvaliteet on konkurentsieelis” algselt seatud küsimuseks, millele vestluste käigus vastuseid otsime, on: mida tähendab olla edukas juht? See võtmeküsimus on kogu juhtimispodcasti läbiv punane niit. Veiko missioon on toetada juhtidel ja meeskondadel saavutada soovitud eesmärke keskendudes tulemuslikkuse kasvatamisele läbi juhi ja tema tiimiliikmete mõtte- ja käitumismustrite muutmise. Podcast on koht, kus lisaks temale jagavad juhtimisteemadel oma mõtteid, teadmisi ja kogemusi Eesti erinevad tegevjuhid, tippsportlased, konsultandid-koolitajad ja teised juhtimisega lähedalt kokku puutuvad inimesed. Kuulake ikka!

Hiljutised