#294 | Kirglik hääletaja: üks juht küsis meilt, kas on okei, et ta tõmbab sõidu ajal marihuaanat

JAGA:


Tänase saate külaline Indrek Niibo on kirglik hääletaja, kes on pöidlaküüdiga liikunud paljudes Euroopa riikides, aga ka Indias, Iisraelis, Jordaanias. Suvel hääletas ta Tartust Kreekasse.
Indreku arvates on hääletamine elustiil ning ta tõeliselt naudib seda – küll aga on olnud nii mõneski riigis keeruline inimestele selgitada, mis see hääletamine üldse on. Näiteks Indias olid kohalikud väga segaduses, kui Indrek ja tema sõbranna püüdsid tee ääres mõne transpordi peale saada. Muidu peab Indrek Indiat aga üsna ohutuks kohaks, kus hääletada – kõige suurem oht oleks ilmselt hoopis liiklusõnnetusse sattuda. India kummalistest juhtumistest rääkides ei saa märkimata jätta seda, kuidas ühes külakeses katsetati Indreku sõbrannat kohalikule abikaasaks sokutada…
Aegade jooksul on saatekülaline hääletanud näiteks politseiautosse, hobuvankrile ning sõitnud võõra juhi pagasiruumis. Ta on pidanud jagama teise inimesega turvavööd, pääsenud liiklusõnnetusest ning kohanud vägagi veidraid juhte.
Saates jutustab Indrek ka seda, millised kohad on hääletamiseks parimad ja halvimad, kus ta unistab hääletada ning kuidas on koroonaaeg seda maailma mõjutanud (kas juhid ikka julgevad võõraid peale võtta).
Vestlust juhib Liina Metsküla

Veel

Järgmine Peatus
Järgmine Peatushttps://www.ohtuleht.ee/olraadio/jargminepeatus
Reisisaade, mis toob sinuni kauged maad ja annab nippe, kuidas ise sinna soodsalt jõuda.

Hiljutised