Romet Pajuriga muinasjutulisest edust. Mida tähendab ratturite kõnepruugis tuumarünnak?

JAGA:


Podcast „Jalgrattapalavik“ rõõmustab rattaspordihuvilisi juunikuu esimese saatega. Külas on Romet Pajur, kes tänavu pakkunud juunioride tippklassi jõuproovidel fantastilisi tulemusi.

Kes ta on ja kuidas Tallinna külje alt Sauelt pärit noormees omavanuste maailma eliiti kerkis? Kolme aastaga muinasjutuline edu. Täna on Romet enamikel võistlustel konkurentide poolt kardetud mees.
Kuidas käis maailma parimasse juunioride tiimi jõudmine? Kes andis esimese info ja ütles, et esialgu tuleb suu lukus hoida? Mismoodi hoolitsetakse Bora-Hansgrohe juunioride tiimis vaimse valmisoleku ehk mindseti eest? Väga sihikindla suunitlusega töö.
Äpardus Pariis-Roubaix finišis. Selliseid asju ei juhtu just ülemäära tihti. Konkurent tegi tuumarünnaku. Mida see veel peaks tähendama? Saame selgust. Ühtlasi räägime käesoleva aasta tiitlivõistlustest ning kaugematest eesmärkidest.
Head kuulamist!

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Hiljutised