Mihkel Reile ei osanud sportlasena välisklubides olla. Võistluste korralduses keerulised ajad

JAGA:


Podcast „Jalgrattapalavik“ on jõudnud episoodini number 63. Seekordseks külaliseks on mees, kes alates 2008. aastast vedanud Aerobike’i sarja. Just võistluste korraldusel me Mihkel Reilega saates pikemalt peatume, aga mitte ainult.

Mihkel on veel noor mees, vanust 37 ja teoreetiliselt võiks vabalt võidusõitja ametit pidada. Kõigest paar aastat vanem kui Rein Taaramäe ja Tanel Kangert, kes jätkuvalt kõrgtasemel pedaale tallavad. Kuid kõik on läinud teisiti.
Kalevi Jalgrattakooli kasvandik hakkas hoopis 21-aastaselt võistluste korraldamisega katsetama ning on jäänud sellele truuks tänaseni. Filter Temposari ja Filter Maanteekarikasari on teada-tuntud kõigile jalgrattasportlastele ja -harrastajatele.

Räägime sellest, et võistluste korralduses on käes keerulised ajad, koroonaviiruse tulekuga on osalusnumbrid langustrendis, ent korralduskulud üha kasvavad. See pole jätkusuutlik ja suure tõenäosusega ootab ees koduse rattakalendri õhenemine. Eelkõige puudutab see maanteevõistlusi ja maastikurattamaratone.

Puudutame ka neid aegu kui Mihkel üritas võidusõitjana läbi lüüa. Käis lühikest aega kahes välisklubis ning sõitis hooaja Kalev Chocolate Teamis. Arvas sinisilmselt, et välismaal teda kui võidusõidutalenti hirmsal kombel oodatakse, aga tegelikult…
Ja mõistagi tuleb Kalev Chocolate Teami valguses juttu Andri Lebedevi seiklustest, kes oli Eesti esimese profiklubi superstaar. Head kuulamist!

Veel

Jalgrattapalavik
Jalgrattapalavik
Uus jalgrattateemaline podcast. Kas keegi tunneb kedagi, kellele ei meeldi jalgrattaga sõita? Ei pea kiiresti, võib niisama kulgeda. Lasite mõtte peast läbi? Ei sähvata ju, et keegi oleks karjuvalt vastu. Pigem ikka meeldib... Oleme puhtal kujul rattariik. Isegi peaminister on Ratas. Kuhu edasi? Seda me arutamegi. Kord nädalas. Podcasti veab Ivar Jurtšenko.

Hiljutised