64. Legendaarne Lada Niva tuleb taas, aga uues kuues!

JAGA:


Aasta eelviimases “Istmesoojenduse” saates räägime uuest Lada Nivast, millel on olemas täielik maastikuvalmidus ning mis on juba hetkel tootmises. Venemaa autotootja esindajad lubavad, et lähiaastatel saame kuulda veel tervet hulka huvitavaid Niva-uudiseid.

Lisaks võtame vaatluse alla Apple’i auto, mille kohta teatati nüüd samuti, et 2024. aastaks saab see valmis. Kas telefonimaailmas revolutsiooni toonud tehnoloogiafirma on suuteline sama tegema ka isejuhtivate autodega? Kui mitte nemad, siis kes veel?

Rääkida saame ka ilusatest autodest. SEMA autonäituse tarvis ehitati valmis uus Targa tüüpi Toyota Supra, mis on innustatud neljandast põlvkonnast ning saanud ka selle iseloomuliku tagatiiva. Kahjuks on tegemist ühekordse projektiautoga, vaatamata sellele, et kaasa lõid ka Toyota ametlikud arendusosakonnad.

Proovisõiduautoks oli sel nädalal kauaoodatud Toyota GR Yaris. Kas auto, millelt oodatakse midagi sisuliselt võimatut saab ootustele vastamisega hakkama? Kas tegemist on tõepoolest soodsa ja lustaka autoga, mille järele autofanaatikutel soovi võiks olla?

Nipinurgas räägib Veli sõidutehnikast, täpsemalt vahegaasi andmisest ning sellest, kuidas pöördeid sobitada. Ühtlasi puudutame erinevaid sõidumeetodeid lähemalt ning anname nõu, kuidas nende juurutamisega algust teha.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Populaarsed

Hiljutised