26. Asulaväravad: maanteede hirm, väikeküla elaniku rõõm

JAGA:


“Istmesoojenduse” selle aasta esimeses osas võtame vaatluse alla lõppenud autoaasta ja mõtiskleme ka pisut selle üle, missugune võiks olla tulev aasta.

Lisaks räägime asulaväravatest – Veli ja Uku võtsid ette ja proovisid, kas asulaväravatest mahub laiema autoga läbi. Veli arutleb ka selle üle, kuidas nende läbimine võiks välja näha, kui kahelt poolt juhtuks tulema veoauto.

Kas MUPO võib eraparklas trahvi teha? Võib küll. Räägime sellest, kuidas see võimalik on.

Proovisõiduautoks on Lexus RX, mis on küll suur ja mugav, kuid tekitab siiski vastakaid arvamusi. Kui Jan jääb auto suhtes skeptiliseks, siis Veli arvab, et osadele inimestele sobib see hästi.

Praegu on ideaalne aeg auto ostmiseks! Anname nõu, millisel ajal millist mudelit osta. Vihjeks – jaanuar ja veebruar on ühed kõige paremad autoostukuud.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised