19. Nelikvedude kuningas ja autohäbi

JAGA:


Milline nelikvedu on parim – Audi Quattro? BMW xDrive? Või hoopis mõni teine? Või kas on selle üle vaidlemine üldse mõttetu?

Lisaks nelikvedudele räägime Brüsseli otsusest keelustada sisepõlemismootorid. Miks just Brüsselis asjad nii kuumaks kätte läksid ja kas selline käitumine päevapealt teatada, et nüüd läheb asi ainult roheliseks, on ok?

Sekka sellest, et soomlastel on jube häbi, loomulikult oma autode pärast. Ei, see ei tähenda seda, et nad sõidavad vanade logudega, vaid taaskord keskkonnateemat. Kes siis saastava autoga sõita tahab?

Proovisõiduautoks oli sel nädalal Mazda krossover CX-30, millel on päris mitu head külge, aga ka päris mitu halba külge. Nagu igal asjal ikka.

Nipinurgas räägime kindlustusest. On mitmeid kindlustusse puutuvaid pisinüansse, mille puhul päästab enamasti üks – lepingute täpne läbi lugemine.

Veel

Istmesoojendus
Istmesoojendus
Autoajakirjanik Ylle Tampere ja tehnoloogiaajakirjanik Jan-Matthias Mandri võtavad iganädalases autopodcastis “Istmesoojendus” luubi alla nädala kõige kuumemad autoteemad, arutavad oma sõidetud masinate üle ning pakkuvad vahvaid Plekk-Liisudega seotud nippe. Kütame istmed tuliseks!

Hiljutised