Põnevaid mõtteid InvesteerimisFestivalilt koos Mario Matveiga

JAGA:


Vestleme suursündmusel InvesteerimisFestival2019 toimunust ning jagame põnevamaid seikasid, mida kolme päeva jooksul endaga kaasa võtsime.

Sel korral vestleme läinud suursündmusel InvesteerimisFestival2019 kogetust, õpitust ja räägitust. InvesteerimisFestival toimus tänavu juulis juba viiendat korda, kust võttis kolme päeva jooksul osa üle 680 osaleja, sh ligi 37 esinejat. Kõike toimunut ja kogetut ühines meiega saatesse mõtestama ning oma kogemusi jagama InvesteerimisFestivali mitmekordne osaleja Mario Matvei.

Mario on maailmarändur, olles viimastel aastatel rännanud pikemal perioodil nii Aasia, Põhja-Ameerika kui ka Lõuna-Ameerika erinevates riikides. Kombineerides kogemused senisest elust ning välismaal nähtust, on tema suur soov jagada enda lugusid ning tõsta oma teadmiste baasilt Eesti ühiskonna edu ja õnnelikkust. Lisaks on Mario investor, omades investeeringuid erinevates varaklassides.

Järgnevas arutelus keskendume mõtetele, mida kuulsime kolme põhilise lava esinemistelt. Need lavad olid:
– LHV InvesteerimisLava
– Crowdestate & Estateguru AruteluAla
– Redgate Capitali EdulooLava

Investeerimisklubi ja Investor Toomase nimel oleme ülimalt tänulikud kõikidele osalejatele, esinejatele ja ürituse toetajatele! Oli äärmiselt võimas nädalavahetus käsikäes inspireerivate lugude, õpetlike kogemuste ja uute tutvustega. Aitäh Mario, et ühinesid meiega festivali kokkuvõtvasse saatesse oma mõtteid jagama!

Meeskond:
Markus Roogna, Marko Oolo, Ahti Kaskpeit

Leia meid:
Kodulehelt: www.investeerimisklubi.ee
Facebookis: www.facebook.com/Investeerimisklubi
Spotify’s: open.spotify.com/show/3Ieh2yAruJg0iOiW4RaliC
Soundcloudis: soundcloud.com/investeerimisklubi
Instagramis: www.instagram.com/investeerimisklubi
Youtube’s: www.youtube.com/c/InvesteerimisklubiEesti

Veel

Investeerimisklubi
Investeerimisklubihttps://investeerimisklubi.ee/
Investeerimisklubi ametlik podcast. Investeerimisklubi on Eesti väikeinvestorite kogukond, kus oled ümbritsetud sarnaselt mõtlevate ja edumeelsete inimestega!

Hiljutised