#7 Vestleme joogaõpetaja Helen Lasniga

JAGA:

Seitsmes imeline külaline on Helen Lasn, kes kirjeldab end järgnevalt:

Olen maailmaavastaja enda käel, kellele tundub huvitav kõik mis on peidetud ja milleni tuleb jõuda mööda keerdkäike. Lühikesed sirged teed pole minu rida, pigem mitmeharulised valikukohtadega ning mitmesse suunda avanevad valikud ja võimalused. Olen õppinud usaldama elu ja täna tagasivaadates usun siiralt et just need otsused mis olid tehtud õige sisetundega on just kõige õigemad olnud.

Töötan igapäevaselt perearstina ning oma patsientide pealt olen märganud et tavameditsiinist jääb inimese heaolu tagamiseks selgelt väheks. Ning vastused inimeste probleemidele on olulisemalt mitmetahulisemad ja kihilisemad kui esialgu võib paista ja tunduda.
Usun siiralt inimese esesevõimekusse luua tervemat ja terviklikumat elu läbi eneseusaldamise ja -analüüsi, ümberprogrammeerimise ning energia tõstmise kaudu. Usun et enamus probleeme algab kahe kõrva vahelt ja elustiilist, seetõttu tegin ka oma doktorikraadi just neuroteadustes mis on mind alati köitnud. Neid signaale mida välja anname saame ka vastu, see on koht kus tasub olla tähelepanelik ja olla valmis õppima.

Joogaga olen tegelenud viimased 8 aastat ning puhas uudishimu mis toimub joogafilosoofias ja kulisside taga viis mind joogaõpetaja kursusele, et enda jaoks pilt selgemaks saada. Olen 2 imelise lapse ema ning täna saan aru et kõik mis ma olen loonud on olnud antud hetke õigete energiate kooskõla tõttu. Usun, et õigetel alustel otsused toovad kaasa imelised resultaadid. Pikemalt juba lives 8.mail.

Helen Lasn, MD, PhD, 200 IYI It’s Yoga International

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Hiljutised