#25: Vestleme joogaõpetaja Enely Jäägeriga

JAGA:

Kahekümne viies imeline külaline on Enely Jääger.

Enely Jääger on Rahvusvaheliselt sertifitseeritud Joogaterapeut. Läbinud viie aastase Viniyoga Healing Foundation of India “Yoga Vaydya Sala” joogateraapia õppeprogrammi Dr N Chandrasekaran juhendamisel (700 tundi). Lõpetanud klassikalise jooga nelja aastase Rahvusvahelise Joogaõpetajate koolituse (KHYF Yoga Teacher Training – 500 tundi).
Täiendanud oma teadmisi jooga valdkonnas erinevatel rahvusvahelistel seminaridel.

Enely arvates oleme inimestena kõik erinevad ning vajame ka rühmatundides individuaalset lähenemist. Tema jooga tunnid on üles ehitatud lähtuvalt abivajajate vajadustest ja soovidest. Joogaterapeudina annab ta oma õpilasele õnge, kala aga tuleb ise kinni püüda.

Vabal ajal surfab ja jookseb maratone.

joogakool.ee/

Veel

Herbazen
Herbazenhttps://herbazen.eu/
Herbazen on jooga ja fütoteraapia sümbioos, kus põimuvad omavahel Eesti väetaimed, tervislik toitumine ja kehasõbralik liikumine. Selleks, et tuua joogaaustajaid lähemale meile kõigile, viime läbi viruaalseid vestlusringe Herbazeni FB lehel, mille keskmes on joogatreenerid ja -harrastajad. Jutustame nende iseenda leidmise teekonnast, elufilosoofiast ja mõttemaailmast. NB! Vestlus toimub Facebook live keskkonnas, mis hiljem audiona lisatakse siia. Vestlus on vahetu ja küsimustele keegi ette kodus ei vasta. Oleme päriselt, olgugi, et ekraani vahendusel 🙂

Hiljutised