Klassiõpetajad Karin Tõevere ja Signe Varendi õpivad koos taskuhäälingu loomist.

Tänase saate kangelane Birgy Lorenz tõestab, et muutuseid juhime me ise. Kuigi Birgy kooliaja mälestused ei olnud helged, tundis ta juba gümnaasiumi lõpus, et tahab just õpetajaks saada, et muuta kooliaeg tulevastele noortele põnevaks väljakutseks ja lahedaks õppimise paigaks. Tallinna Ülikoolis märgati ja kuulati Birgy konstruktiivset kriitikat ning talle anti võimalus asju muuta. Tema mentoriks sai Mart Laanpere, kellega siiani koos nutivankrit veetakse.
Birgy juhib üle-eestilist digipöördelist projekti Nutitund igasse kooli. Sotsiaalmeedia algatusega on liitunud üle 2300 nutifänni, kes on teinud oma ainetundidest üle 3000 inspireeriva postituse. Et infomüras asjad kaotsi ei läheks, anti hiljuti välja e-raamat, mis sisaldab persoonilugusid ja parimaid praktikaid.
Digi võimaluste levitaja ja propageerija rolli kõrval on Birgy võtnud oma südameasjaks küberhügieeni. Ta tõdeb, et selleks, et lapsed ei ootaks valmis lahendusi on vaja tõsta digitaalse ohutuse kompetentsi.
Birgy julgustab meid unistama, kirjutama üles oma visiooni ja asjadele julgelt jah ütlema. Kui ise julgelt kõiges kaasa lüüa, siis kohtud põnevate inimestega, kellega koos on võimalik maailma muuta.

Nutitund igasse kooli https://www.facebook.com/groups/nutitund/
KüberNaaskel https://sites.google.com/view/kyberolympia/avaleht
Küberpähkel https://kyberpahkel.c-lab.ee/

“Õpime koos”
Instagram https://www.instagram.com/opimekoos/
Facebook https://www.facebook.com/opimekoos
YouTube https://goo.gl/TtF7JM

Saates “Õpime koos” esitatud seisukohad ei pruugi ühtida Tartu Veeriku Kooli ega Tartu Forseliuse Kooli seisukohtadega.