See saade keskendub tugevalt heaks juhiks olemisele ja krüptovalutale. Saatesse oleme kutsunud Kristjan Kangro, kes on noor sihikindel ja ettevõtlik mees, kelle unistus on luua järgneva 5 aasta jooksul maailma juhtivat ning enimkasutatavat panka ja investeerimisäppi Change. Oma startup ideega kaasas kogu Change meeskond 2018 aastal Singapuris 17.5 miljonit dollarit. Saates teeme juttu sellest, kuidas olla aus mees iseenda ja oma meeskonna ning klientide vastu. Kuidas ehitada üles korralik, töötav ja jätkusuutlik firma. Kristjan räägib ka krüptovaluuta maailmast, selle eelistest ja mida tulevik tuua võib.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emot…1387287198?mt=2

Kristjani ja Change tegemisi jälgi siit:
https://www.facebook.com/events/445006166049489/
https://www.facebook.com/kangrokristjan
https://www.getchange.com/