Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Emotsionaalsed Mehed saate repertuaarist.

Eelmises saates rääkisime Martinist ja tema kirest, milleks on enda keha liigutamine ja enda füüsiliste võimete piiride ületamine. Martin tegutseb personaaltreenerina, töötades hetkel kahes klubis andes eratrenne ja rühmatrenne. Juttu oli ka treenimisest kehakaaluga, eelistest jõusaali ees, keha mitmekülgsest liigutamisest, toitumisest, lühiajalisest paastumisest ja üleüldse elust!

Selles saates keskendume vastupidiselt Martinile hoopis Chrisile. Tema kirjanikuks olemisele, kirjanikuks saamisele, kirjutamisele, päeviku pidamisele. Räägime edust, tegutsemisest, eesmärkide püüdmisest, aususest, siirusest ja eneseväljendusoskuse arendamisest.

Sa asud kuulama podcasti Emotsionaalsed Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia emotsionaalsetel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!