Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmises osas oli meil külas vabavõitleja ja edasipüüdleja Sandra Luik.

Seekord oleme endale stuudiosse kutsunud kahesuunalisi mõtteid ja hoiakuid tekitavad ettevõtja ja tegutseja Veiko Huuse. Veiko on särav, ettevõtik mees, elanud nii Türgis, Egiptuses, kui ka Aasias. Ta on elus kätt proovinud väga paljudes erinevates valdkondades nagu näiteks tööriistaäris, meediamaailmas (i-marbella.com), valmistanud massaaživanne, tänavakive, omanud kinnisvara, ööklubisid Eestis ja Egiptuses, vedanud Venemaalt vaske. Tänaseks on Veiko 5 globaalse ettevõtte juht millest ta saates meile ka täpsemalt räägib. Mees, kes teab, mis asi on distsipliin, töö tegemine, enda kallal pideva töö tegemine ja kuidas kannatlikkus elus on see, mis aitab seda kõike saavutada.

Mõned Veiko mõtted:

* Distsipliin on elus äärmiselt oluline. Kui sul ei ole distsipliini, siis sa ei ole mitte keegi.

* Mida varem sa endale unistused paika paned, seda parem on.

* Täna on inimestel pidev hirm. Hirmude hirmude hirm. Kardetakse asju ette võtta aga elus tuleb riskida, tuleb hirmule vastu astuda ja lihtsalt peale hakata.

* Kui sind ei märgata, sind pole olemas. Sa pead silma jääma, muidu sind ei ole olemas.

* Elus ei ole mitte midagi juhuslikult. Kõik, mis sinu eluteele ette satub, on mõeldud sinna sattuma ja sinuga juhtuma.

* Kuula alati kõik inimesed rahulikult lõpuni aga tee ikka omamoodi.* Ükskõik, mis elus ka ei oleks, kui sind maha murtakse, tõuse kohe püsti ja tegutse edasi.

* Ära torma, võtta asja rahulikult. Kui sa aeglaselt kõndida ei oska, siis sa rikkaks ei saa.

* Elu on energia. Energia tunneb ära, kas sa oled pannud energia sellesse tegemisse. Kui energia näeb, et oled pannud ennast täielikult mingisse tegemisse, siis energia järgneb.

* Mida rohkem seda jama ja takistusi tuleb, seda õigemat asja sa teed. Kui tunned, et on sein ees, tuleb sellest läbi minna. Kui elus takistusi pole, siis on midagi valesti. See on nagu söömisega, kui sa midagi välja ei lase, on midagi valesti. Kui on seis ees, tuleb sellest läbi minna.

* Ma olen aus ja otsekohene inimene. See on minu elu ja minu bränd. Kui sulle ei meeldi minu bränd, ära tarbi mind, kui meeldib, siis lähme edasi!

* Mina soovin, et mind mäletatakse selle järgi mida ma teinud oma elus olen, mitte selle järgi, millise autoga ma sõidan või millises villas ma elan.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Veiko kohta leiad rohkem informatsiooni siit:
– Arcallia
http://www.arcallia.com/?fbclid=IwAR1ez7q6L5OD3NHa4TxdYYADqjFNR8WpaYTOoarAaO0XGWcj8gsNbX3aNoM

– Golden Stevia

Home

– Eesty Coin

Eeety Coin

– HONESTUM EST
https://www.honestumest.com/?fbclid=IwAR3f53_r745BNRf9qLFKRzZKkNeIrXTG1G4kXtm4maoY7CtvGD61t-t-nWk

Raamatud, mida Veiko soovitab lugeda enda arendamiseks:
1. Napoleon Hill “Mõtlemist muutes rikkaks”
2. Jack Canfield “Võti”
3. Eckhart Tolle “Siin ja praegu: kohaloleku jõud”
4. Daniel Kahneman “Kiire ja aeglane mõtlemine”

Head kuulamist!