Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed podcasti repertuaarist.

Eelmine saade oli taaskord Chrisi ja Martini duett, kus tehti juttu järjepidevusest. Arutleti teemadel nagu mis asi see järjepidevus on? Kust see järjepidevus tuleb? Miks mõnel on järjepidevust rohkem kui teisel? Kuidas järjepidevust oma elus praktiseerida ja kasvatada?

Tänasesse saatesse oleme endale külla kutsunud, õigemini oleme külas ühes äärmiselt põneval tegelasel. Reigo on metsas elav noormees, kes on enda elukogemuste põhjal suutnud endas kasvatada suurt eneseteadlikkust. Ta on hämmastav tegelane, kes on reisinud mööda maailma ringi ning teinud absoluutselt peaaegu, et kõike siin elus. Alustades lihtsatest füüsilistest palgatöödest, lõpetades enda ülemaailmse T-särgi poega, omades tutvumisportaali ja pornolehekülge ning rikastunud ka krüptorahadesse investeerimisega. Mees, keda on õpetatud uskuma maagiasse ja elu helgemasse poolde, mis on toonud talle suurepärase, küllusliku elu, mis on pakkunud talle vajaminevaid kogemusi ja õppetunde ning selginemisi, et ta mõistaks viimaks, mida ta siin elus tõeliselt vajab.

Mõtted saatest:

* Meil kõigil on oma maailm ja universumid ja neid omavahel sulandada on paras kunst.

* Kui sa tahad maagiat uskuda, siis sa pead uskuma ja teadma, et see kõik on võimalik siin elus.

* Kõik mis tuleb elus läbi raskuste, saab olema raske elus edaspidi ka.

* Sa järgid ainult oma vaimustust ja kõik saab korda, kõik laheneb!

* Kõik, mida ma elus hästi tõsiselt võtan, muutub iseenesest ajaga komöödiaks. See on nagu meeldetuletus, et ma ei võtaks asju ja elu liiga tõsiselt.

* Elus saad täpselt nii palju, kui sisse paned.

* Ma tahtsin selle luksusliku elu ära elada ja kogeda, sest mul oli selleks lihtsalt võimalus olemas nüüd. Et mul ei jääks kripeldama see. Inimestel jäävad sellised asjad kripeldama. Kadedus tekib jne. Kui see kõik on sinust väljas, siis on sul jumala savi sellest rahast, sellest rikkusest. Kripeldama jäävad need mõtted ja tunded sellepärast, et sa oled see (kade). See, mis sa oled, sa pead selle endast välja saama, muidu lähed sa mädanema igatepidi.

* Asi pole mitte kunagi rahas, vaid mida sa tahad elus teha. Kui sa tõeliselt tahad midagi teha, siis raha järgib sind.

* Küllus on see, kui sa saad teha seda, mida sa tahad teha. Raha on lihtsalt see vahend.

* Sa pead olema see, kes sa oled.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Reigo kohta saate informatsiooni siit:

Head kuulamist!