Tere armsad kuulajad!

Käes on reede ja on aeg uue episoodi jaoks Ausad Mehed saate repertuaarist.

Eelnev saade oli pisut erinev, sest olude sunnil jämmis Chris kuulajatega üksinda. Juttu tuli tema kogemusest sotsiaalmeediaga, kuidas kasutada sotsiaalmeediat isikliku brändi ehitamiseks ja kuidas Chris jõudis omadega punkti, kus võttis vastu otsuse olla eemal nutitelefonist tervelt 1 kuu. Jagas enda kogemust ja nägemust, mida ning millist mõju sotsiaalmeedia inimestele avaldab ning kuidas sellega edasi minna.

Selle nädala saade keskendub tugevalt naisenergiale. Saates on külas Kätlin, naine, kes on lummatud ja vaimustanud inimsuhetest: selle arengupotentsiaalist, mida suhted endas kannavad. Ta tegeleb igapäevatöös ka inimestega – nimelt vallalistega, kes otsivad enda ellu teist poolt! Lisaks huvitub Kätlin seksuaaltervisest ja teadlikust seksuaalsusest.

Kui oled naine, oled kuu lõpus oodatud osa võtma naisteõhtust, mida Kätlin korraldab.
Info leiab siit: https://www.facebook.com/events/2126640244277006/

Vaata ka: www.matchmaking.ee

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia ausatel meestel silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastemotsionaalsedmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/emotsionaalsedmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!