Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmises podcastis oli meie vestluskaaslaseks muusik Mick Pedaja. Rääkisime muusikast, Micku uuest albumist “Avaimus”, enesearengust, kannatlikkusest ja veel paljust huvitavast.

Tänane, jõulude eelne külaline on Maiken Itaaliast. Martini ja tema elukaaslase ühine sõbranna, kes on üles kasvanud Otepääl, kuid leidnud enda kutsumuse ja tee siiski Itaalias elades. Maiken jagab oma õppetunde, räägib Itaaliast ning annab väga sügava ja detailse ülevaate enda sisemaailmast ning kuidas see toimib ja miks. Samut kõlab saates palju huvitavaid mõtteid, millega võimalik jälle resoneeruda.

Mõned Maikeni mõtted saatest:

– Me ei tohiks keskenduda sellele, mida me tahame, vaid miks me seda tahame.

– Väga suur osa elus on õppida kuulama ja õppida märkama teisi enda ümber. Ainult niimoodi me mõistame, mida keegi tahab või otsib.

– Meie elu eesmärk on juba see, mida me teeme ehk olemine ja eksisteerimine. Meie eksisteerimine on juba tegemine, me juba teeme oma eesmärki. See, kes sa oled, on juba vau!

– Ma ei kritiseeri iseennast! Mul tuli õppida ennast mitte hukka mõistma, ega ka neid, kes ilmselgelt teevad midagi, mis on valus ja vale. Ma ei mõista teda hukka, sest ma ei ole selle inimese sees.

– Kui ma järgin enda elu reegleid, siis ma ei eksi mitte kunagi. Isegi kui need reeglid on vastu teistele ja valusad nende jaoks, siis endaga ausaks jäämine on alati õige ja sellisel juhul sa ei saa kunagi eksida.

– 
Me ei saa vinguda millegi kallal, mille me oleme ise endale valinud.

– See tunne, millega sa lähed magama, on tunne, millega sa ka ärkad!

– Kui sa ei näita emotsioone, siis on väga raske inimestega ühenduses olla.

– Väga oluline on see, et kui keegi räägib midagi iseenda kohta, siis me ei vasta sellele, rääkides midagi iseendast!

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Maiken:
https://www.facebook.com/maiken.sarv

Head kuulamist!