Uskumatu fakt Manchester Unitedi ja Liverpooli ründajate kohta. Kes on Flora salapärane "top man"?

JAGA:


Neljapäev on jalgpallisaate “Futboliidi” päev ning värsked jalgpallijutud on seegi kord Delfi Tasku eetris.

Väikese pausi järel on taas stuudios ka FC Flora abitreener Joel Indermitte ning tema abiga vaadatakse pisut tagasi Flora äsjastele kontrollmängudele Šveitsis ning Erik Sorga lahkumisele. Kes ikkagi on see salapärane “top man”, mille edetabel Flora riietusruumis tahvli peal on?

Välismaa rubriigis vaadeldakse esmalt Premier League’i jaanuarikuist üleminekuakent ning Tottenhami ja Liverpooli nädalavahetusel toimunud suurkohtumist. Millise pöörasena tunduva fakti pealt minnakse aga pühapäevasele suurmatšile Liverpooli ja Manchester Unitedi vahel?

Saate viimases osas puudutatakse FC Barcelona värsket treenerivahetust. Kas Quique Setien on õige mees sellele kohale?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised