Ramose punane kaart. Saatejuhtide kihlvedu Liverpooli teemal

JAGA:


Selle nädala “Futboliit” võtab mõistagi kõige pikemalt luubi alla viimased neli Meistrite liiga kaheksandikfinaalide avamängu, kus nähti nii üllatusi kui pettumusi.

Millised meeskonnad lähevad edasi veerandfinaali? Kas Sergio Ramose punane kaart oli õige otsus 1) kohtuniku ja 2) Ramose enda poolt? Miks on Inglismaa meeskonnad Euroopas tänavu sedavõrd nigelad?

Lisaks räägitakse saates jalgpallihooaja avamisest Eestis ning Premier League’ist: muuhulgas sõlmivad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte omavahel Liverpooli-teemalise kihlveo.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised