Premier League’i tiitliheitluses kaardid taas ümber mängitud. Mis toimub teistes suurliigades?

JAGA:


2021. aasta esimene “Futboliit” räägib nii Eesti koondisest, Premier League’ist kui ka seisust teistes Euroopa tippliigades.

Mis on lahti Liverpooliga, et nad juba kolm mängu järjest võiduta on püsinud? Kas Inglismaa meistritiitel jääb Liverpooli või reisib hoopis Manchesteri või mõnda kolmandasse linna? Kui kaugel on vallandamisest Frank Lampard?

Vahelduseks põigatakse põhjalikumalt ka Hispaania, Itaalia ja Saksamaa liigadesse, kus mõnel pool on tiitliheitlus igavam, teisel pool jällegi põnevam. Millisele uskumatule rekordile on lähedal Saksamaa suurjõud Schalke 04 ning mitu tundi järjest on suutnud Getafe vastu oma värava puutumatuna hoida Atletico Madrid?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte, külalisena on stuudios Liverpooli fänn Jürgen Leesmann.

Head kuulamist!

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised