Premier League'i hooaja ennustus. Kas Haalandi ja Manchester City abielu saab olema õnnelik?

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ on eetris esmaspäeval, kui uue Premier League’i hooaja alguseni on jäänud veel vaid mõni päev. Loomulikult on see koht, kus uue hooaja eel panna paika ennustused!

Seekord panevad saatejuhid paika Premier League’i uue hooaja esikümne järjestuse ning pakuvad sellele lisaks veel mitmeid teisi „eriauhindu“. Saate alguses puudutatakse aga põgusalt ka nädalavahetusel toimunud vooru Premium liigas (0:48) ja FC Flora reisi Saaremaale, kust üle noatera kolme punktiga naasti.

Premier League’i ennustatud esikümme (sulgudes ajatempel):

10. Brighton & Hove Albion (10:00)
9. Leicester City (12:50)
8. West Ham United (16:00)
7. Newcastle United (19:25)
6. Manchester United (23:35)
5. Arsenal (32:30)
4. Chelsea (38:45)
3. Tottenham Hotspur (44:55)
2. Liverpool (49:15)
1. Manchester City (57:20)

Lisaks tehakse veel mitmeid ennustusi: näiteks prognoositakse kolme liigast välja langevat meeskonda (1:02:50) ning kiirelt vaadatakse üle ka nii meeskondlikud kui individuaalsed „auhinnad“ – parim väravalööja, mängija ja meeskond, kel silma peal hoida, suurim üllataja ja suurim põruja ning halvim suure raha eest tehtud üleminek (1:10:20).

Saate lõpp kuulub aga eilsele naiste EMi finaalile, kus Inglismaa Wembley staadionil Saksamaa üle mesimagusa võidu noppis (1:23:00).

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Parimad spordiennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised