Paides sündinud skandaal: mida oleks kohtunik pidanud tegema? Meistrite liigal on uus peasoosik

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti eurosarjadele: juba täna õhtul algab taas Meistrite liiga alagrupiturniir, neljapäeval teeb aga oma eurosarja alagrupidebüüdi FC Flora, kes lööb kaasa Konverentsiliigas.

Millised lootused on Floral belglaste Genti vastu ning mida seekordsed vastased endast kujutavad? Mida arvata kohtuniku skandaali tekitanud otsustest Paide ja Levadia vahelises kohtumises ning kuidas kokku võtta Eesti jalgpallikoondise eelmise nädala 0:0 viigimäng Walesiga?

Saate teine pool kuulub Meistrite liiga eelvaatele. Traditsiooniliselt pandi kokku „Futboliidi“ power rankings, samuti vaadati üksipulgi otsa kõikidele alagruppidele.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised