Mis saab Venemaa jalgpallipättidest? Kas Real vallandab peatreeneri?

JAGA:


Seekordses “Futboliidi” saates oli Raul Ojassaarel ja Rasmus Raidlal külas Venemaa jalgpalli asjatundja Ivan Špol, kellega arutati Vene vutitähtede Aleksandr Kokorini ja Pavel Mamajevi personaalküsimusi – teadupoolest istuvad Venemaa koondiseski mänginud Kokorin ja Mamajev hetkel Moskvas eeluurimisvanglas, sest tungisid mõned nädalad tagasi kahele inimesele erinevates olukordades kallale.

Kiirete vaheteemadena klatitakse eelmisel nädalal tehtud väiteid Angelo Palmeri ja Rumori Calcio kohta, räägitakse Nõmme Kalju õhukesest jääst ja Karl Jakob Heina edusammudest.

Teise suurema teemana võetakse arutluse alla Madridi Reali hetkeseis – mis on kehvade tulemuste põhjuseks ja kaua püsib Julen Lopetegui veel ametis?

Mõistagi ei puudu saatest ka Optibeti panustamissoovitused!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised