Koroonajalgpall on muutunud laskesuusatamiseks! Lõppeva aasta meeldejäävaimad vutimomendid

JAGA:


Selle aasta viimane “Futboliit” vaatab tagasi viimasele kahele Premier League’i voorule ning võtab lõppeva 2020. aasta ka jalgpallilises mõttes kokku.

Kas Londoni suured tiimid Tottenhami, Chelsea ja Arsenali võib nüüd kõik koos suurest mängust maha kirjutada või suudavad nad hoo ikkagi sisse saada? Miks kaotas Liverpool kodus West Bromi vastu punkte ning miks meenutab koroonajärgne jalgpall laskesuusatamist?

Saate teises pooles võtavad saatejuhid Raul Ojassaar ja Joel Indermitte lõppeva aasta kokku, reastades mõlemad oma 2020. aasta isiklikud viis meeldejäävamat jalgpallihetke või -sündmust.

Head kuulamist!

Parimad jalgpalliennustuse koefid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised