Koroona, Getulio, Meistrite liiga power rankings ja valitsuse kummaline otsus

JAGA:


Seekordne „Futboliit“ on erinevatest teemadest pungil, sest viimane nädal on olnud nii Eesti kui Euroopa jalgpallis suhteliselt tormiline.

Kuidas sai Flora võistkond teada, et kohtumist, millele nad parasjagu sõitsid, ei toimu? Mida arvata Getulio Aurelio Fredo ja Marek Naarise skandaalidest? Milliseid järeldusi sai teha Meistrite liiga viimastest kaheksandikfinaalmängudest ning millised on esimesed muljed veerandfinaalpaaridest? Lisaks arutatakse ka Eesti jalgpallikoondise eelseisvat kohtumist Tšehhiga, mille eel on juba tekkinud suur poleemika.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Parimad spordiennustuse koefitsiendid leiad www.olybet.ee!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised