Kas Messi ei saa Barcelonast väljas hakkama? Inglismaa kohtunike kohutavad otsused

JAGA:


Selle nädala „Futboliit“ keskendub suuresti Euroopa suurliigadele: nagu ikka, on peafookus Inglismaa Premier League’il, kuid luubi alla võetakse ka teised tippliigad.

Mida oskasid Premier League’i kohtunikud möödunud nädalavahetusel korraldada ja mida oodata laupäevasest suurest lahingust Chelsea ja Manchester City vahel? Mis saab FC Barcelonast ja miks ei löö Lionel Messi PSG-s väravaid?

Põhjalikult käsitletakse ka FC Flora esimest Konverentsiliiga alagrupimängu belglaste Genti vastu ning alagrupiturniiril osalemise kaadritaguseid nüansse.

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Saatejuhtidega saab ühendust aadressil futboliitpodcast [at] gmail.com!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Populaarsed

Hiljutised