Kas Georgi Tunjov ikka peaks A-koondisesse kuuluma?

JAGA:


Seekordne “Futboliit” jõuab kuulajateni hilinemisega – haigestumiste tõttu ei olnud eelmisel nädalal võimalik saadet plaanipäraselt lindistada, seega on sel korral jalgpallijutud eetris teisipäeval.

Saate esimeste teemadena peatutakse Eesti asjadel: räägitakse nii Madis Vihmanni lõpetamisest kui pikemalt ka sellest, kas Itaalia Serie A-s 17 minutiks platsile saanud Georgi Tunjovi ikka peaks märtsikuisteks kohtumisteks Eesti A-koondisesse kutsuma.

Saate teine pool kuulub välismaa vutile: esmalt arutatakse põgusalt jaanuarikuiseid üleminekuid teistes suurtes liigades ning siis sukeldutakse Premier League’i tegemistesse: millises olukorras tipptiimid on ning mida võiks hooaja viimasest faasist oodata?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised