Kas Ajax ongi reaalne tiitlipretendent? Guardiola, kiilakas petis?

JAGA:


Jalgpallisaade “Futboliit” on pärast eelmise nädala erakorralist pausi tagasi ning keskendub mõistagi ülimalt tuliseks kujunenud Meistrite liiga veerandfinaalidele.

Kas Amsterdami Ajax võibki reaalselt Meistrite liiga ära võita? Kas Manchester City ja Tottenhami lahing oli Meistrite liiga ajaloo kõige dramaatilisem mäng? Miks hakkavad Pep Guardiola meeskondade jalad Meistrite liiga otsustavas faasis pidevalt värisema?

Mõistagi koondub peatähelepanu City ja Tottenhami kordusmängule. Kas VAR oleks pidanud Fernando Llorente värava tühistama ning City tegelikult edasi saama ning mida ütlevad selle kohta kohtunikele antud suunised? Kas VAR on suurele jalgpallile ikkagi hea või halb?

Stuudios arutavad sündmuste üle Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised