Erisaade: Premium liiga hooaja ennustus

JAGA:


“Futboliit” on sel korral eetris erisaatega: nimelt on saatejuhil Raul Ojassaarel külas Soccernet.ee vanemtoimetaja Rasmus Voolaid, kellega koos vaadatakse ette nädalavahetusel alanud Eesti Premium liiga hooajale.

Kes tuleb meistriks ja kes langeb välja? Miks ennustavad mõlemad mehed Levadiale esikolmikust välja langemist? Kas Flora suudab tiitlit kaitsta ning kui suure sammu edasi teeb Paide?

Saate päris lõpust ei puudu ka seekordne OlyBeti kuulajaküsimus, mis puudutab FCI Levadia ja Viljandi Tuleviku nädalavahetusel toimuvat kohtumist.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised