Bayern rullis Lyonist üle, kuid näitas haavatavust. Suure finaali eelvaade + Flora õnnetu kaotus

JAGA:


Vabariigi taasiseseisvumispäeval eetris olev värske “Futboliit” võtab luubi alla kolm kohtumist: mõistagi eilsed Meistrite liiga heitlused FC Flora – Marijampole Suduva ning Müncheni Bayern – Lyon, aga ka pühapäevase suure finaali PSG ja Bayerni vahel.

Saate esimeses osas arutatakse pisut selle üle, mis toimus eile Lillekülas, kus FC Flora Meistrite liiga eelringis Marijampole Suduvale penaltiseerias kaotas.

Bayern võttis küll Lyoni üle 3:0 võidu, kuid on siiski haavatav – miks? Ja kas PSG suudab pühapäeval selle haavatavuse ära kasutada?

Saatejuhid on Raul Ojassaar ja Joel Indermitte.

Head kuulamist!

Veel

Futboliit
Futboliithttps://tasku.delfi.ee/futboliit
Futboliit räägib jalgpallist kodu- ja välismaal. Paeludes nädalast-nädalasse sadu miljoneid inimesi ümber maailma, pakub jalgpall kõneainet aastaringselt ning maailma tippliigad, koondisemängud ja kodune vutt toovad regulaarselt kaasa sündmuseid, kuulujutte ja skandaale, mis väärivad lähemat analüüsimist. Rasmus Raidla ja Raul Ojassaar on valmis seda kõike tegema, kaasates stuudiosse ka asjakohaseid külalisi, et nii Eesti kui maailma jalgpallis ei jääks avamata ükski mädapaise.

Hiljutised