#49 Kristi Saare. Mida rohkem raha, seda parem inimene?

JAGA:


Kuidas palka juurde küsida ja oma rahaasjad korda saada, sellest käis saates “Eesti eso” rääkimas kümme aastat investeerimisega tegelenud Kristi Saare.

Inimestel on keeruline väga pikalt ette mõelda. Kui pole selleski kindel, mis toimub järgmisel nädalal, siis 30–40 aastat tulevikku vaadata tundub igapäevatoimetuste kõrval hoomamatu kaugusena. Kindlasti ei taha aga keegi meist pensionieas oma lastele või lähedastele koormaks jääda, mistõttu võiks süstemaatilise rahatarkusega alustada kohe. “Distsiplineeritus on enda rahaasjade korraldamisel üks põhilisi märksõnu,” ütleb Kristi.

Kuidas palka juurde küsida?

Kui palju võiks kuus kuluda eluasemele (üüri- või laenumakse), transpordile või toidule?

Mitu protsenti palgast peaks kõrvale panema?

Mida tähendab meelerahufond?

Mida rohkem raha, seda parem inimene – kas kultusfilmist “Wolf of Wall Street” tuntuks saanud väide vastab tõele?

Kuidas mõjutab inimese elu pidev rahapuudus?

Kust alustada oma investeerimiskarjääri?

Veel

Eesti eso
Eesti eso
Esoteerika. Okultism. Müstitsism. Astroloogia. Spirituaalsus. Vaimumaailm ja nõiakunst. Sellised märksõnad iseloomustavad uue podcasti „Eesti eso” uurimisvaldkonda. Saade keskendub kõigele, mis jääb meie argipäevasest tööle-poodi-koju rütmimustrist väljapoole. Võiks öelda, et saade uurib teemasid, mida on viie meele abil raske kogeda. Selleks läheb tarvis kuuendat, läheb vaja kõhutunnet. Esoteerika märgib salajasi teadmisi ning neid „Eesti eso” otsima asubki.

Hiljutised