#23 Mico Goldobin. Tätoveerimise meistriklass ja LSD-mustrid

JAGA:


Kui kunagi tundus näotätoveering justkui ennekuulmatu nähtus, siis nüüd näeme näkku tätoveeringu teha lasknud inimesi iga päev. Puhas nahk näib olevat isegi haruldasem kui tätoveeritud nahk.

Seekordses saates “Eesti eso” käis külas üks kodumaa parimaid tätoveerijaid – Mico Goldobin. 17 aastat tätoveerimisega tegelenud mees leiab isegi, et inimestel on liiga paju tätoveeringuid ja neid lastakse teha väga kergekäeliselt. Miks see tätoveerija arvates nõnda on?

Saates räägib Mico oma teekonnast tätoveerimise meistriklassini. Millised on erinevad stiilid? Miks meeldib talle tätoveerida Eesti rahvusmustreid? Mida tuleks tätoveerimisel silmas pidada ja mida ei tasuks kindlasti teha?

Saatest leiab huvitavat kuulamist igaüks, kes kunagi nõela all käinud või plaanib seda teha.

Veel

Eesti eso
Eesti eso
Esoteerika. Okultism. Müstitsism. Astroloogia. Spirituaalsus. Vaimumaailm ja nõiakunst. Sellised märksõnad iseloomustavad uue podcasti „Eesti eso” uurimisvaldkonda. Saade keskendub kõigele, mis jääb meie argipäevasest tööle-poodi-koju rütmimustrist väljapoole. Võiks öelda, et saade uurib teemasid, mida on viie meele abil raske kogeda. Selleks läheb tarvis kuuendat, läheb vaja kõhutunnet. Esoteerika märgib salajasi teadmisi ning neid „Eesti eso” otsima asubki.

Hiljutised