11. saade: islamikogukond ei tee kaitsepolitseiga koostööd

JAGA:


Ekspressi podcast: Eesti muslimid ei tee kaitsepolitseiga koostööd

Iganädalases Eesti Ekspressi podcastis käis sel korral külas kaitsepolitsei pressiesindaja Harrys Puusepp, kes muuhulgas rääkis, kuidas ära tunda radikaliseerunud inimest.
Puusepa sõnul käib interneti teel radikaliseerumine üha kiiremini, mistõttu on seda väga keeruline märgata. Väga ei taha koostööd teha ka kohalikud islamiautoriteedid. Küll leidub inimesi, kes teatavad kaitsepolitseid enda sugulastest, kelle puhul võib karta, et inimene on toetamas radikaalseid terroriorganisatsioone.

Saate teises pooles on külas ajakirjanik Krister Kivi, kes tõelise sarilendajana kirjutas Nordica ülivanadest lennukitest. Jutuks tuleb, et milline on Kristeri (ja ka saatejuhtide) kõige ekstreemsemad lennukogemused ja kuhu meeldivuse edetabelis Nordica platseerub. Kõige lõpuks leidis Krister, et välisinvestorite silmis me head muljet kindlasti ei jäta, kui me neid Eestisse 26 aastat vana Rumeenia rondiga toome.

Saatejuhid on Dannar Leitmaa ja Toomas Vabamäe.

Veel

Eesti Ekspress
Eesti Ekspresshttps://ekspress.delfi.ee/
Eesti Ekspress ilmub taas ka neljapäeval! Seda hoopis podcast’ina, kus Ekspressi ajakirjanikud jätkavad lehes kajastatud teemasid, reageerivad vastukajale, viivad kuulajaid kaasa tööpõllule ja toovad mikrofoni ette seni vaikinud osapooled. Intervjuud, audiorännakud, arutelud poliitikast kunstini.

Hiljutised