#92 disainer MARILIN SIKKAL: “Väga oluline on investeerida iseendasse!”

JAGA:


Marilin Sikkal on ennast väärtustav naine, ema ja andekas disainer – eelkõige rõivadisainer aga kui tekib inspiratsioon, siis disainib ta ka interjööre, ehteid, kangaid ja kõike muudki.

Marilinil endal on tänaseks kogemust, mismoodi olla 23 aastat abielus, kuidas olla toetav ema neljale tütrele, milliste nippidega enda elu üles ehitada, mismoodi saada edukaks rõivadisaineriks ja samal ajal olla ka naine erinevates eluetappides. Marilin hindab elus kõrgelt tasakaalu ja teda ennast sügavalt toetavat fookust. Tema looming on samuti palju enamat kui lihtsalt riided, sest Marilin usub, et värvid ja riided peavad meid toetama igal tasandil, mitte ainult väliselt.

Saates avas Marilin südamest oma naiseks küpsemise teekonda, selle aja jooksul avanenud kihte ning kuidas on ta suutnud (või õppinud) hoidma tasakaalu selle kõige vahel.

SAATEST SAAD TEADA:

⚜️Mis viis Marilini moedisaini juurde?
⚜️Mis on olnud tänaseks tema suurimad õppetunnid eluteel?
⚜️Milliseid väärtusi Marilin oma tütardele loob?
⚜️Kuidas on tema jaoks naiseks olemine ajas muutunud?
⚜️Mismoodi hoida suhet toimivana 23 aastat?

Marilini loomingut näeb sotsiaalmeedia Facebooki kontol MARI ja kodulehel www.mari.ee
.
.
Südantsoojendavat kuulamist! 💛
Dalí
.
.
#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #täieliknauding​​ #naudinmidateen​​ #armastus​​ #olenõnnelik​​ #happiness​​ #teenimisekunst​​ #teenimiseilu​​ #dalikarat​​ #dali​​ #teadlikloomine​​ #manifestations​​ #abundance​​ #awareness #marilinsikkal #MARI

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised