#86 laulja SISSI NYLIA BENITA: „Ole endaga hell!“

JAGA:


Sissit teame me kõik eeskätt kui eksootilist ja imelise häälega muusikut ja laulukirjutajat, aga mõnevõrra vähemad teavad, et lisaks muusikale on ta põhjalikult sukeldunud ka Human Design’i maailma. Human Design (HD) on iseenese tundmaõppimise tööriist, mis pakub võimalust erapooletust vaatenurgast end ära tunda. Sissi on otsinud ja katsetanud pikka aega erinevaid praktikaid, kuid just HD on see, mis on aidanud tal justkui koju tulla ja end päriselt aktsepteerida.

Tänases episoodis avab Sissi endast väga haavatavaid kohti, jagades oma elust, tervisest ja vaimsest kasvamisest sügavalt puudutavaid lugusid. Sai imeilus saade!

SISSIGA RÄÄKISIME:
⚜️ Iseenda vastu minemisest ja Sissi teekonnast täieliku aktsepteerimise poole
⚜️ Mis on Sissit kõige rohkem siin elus mõjutanud?
⚜️ Milline taipamine tuli Sissil viimases meditatsioonis?
⚜️ Kuidas minevikukogemused Sissi füüsilise keha haigeks tegid ja kuidas ta samaaegselt on suutnud suurtel lavadel särada?
⚜️ Millest Sissi unistab?

Kui tundsid saadet kuulates, et Sissi armastav olek mõjub ka Sinu hingele kui pehme pai, siis Sissi juurde HD sessioonile saad ennast kirja panna aadressil linktr.ee/sissimusic
Nii on Sul võimalik õppida end ise niivõrd austama, armastama ja usaldama, et Sa ei vajaks validatsiooniks enam välist autoriteeti.

Sügavaid taipamisi ja ridade vahelt kuulamist soovides! 💛
Dalí

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised