#66 – DEVI LOREENA: "Balil puutusin kokku MUSTA MAAGIAGA!"

JAGA:


Naiselike rännakute looja Devi Loreena lendas Balile eesmärgiga veeta seal umbes kaks, maksimaalselt kolm kuud, mida kasutada inspiratsiooniks uue rännaku loomisel. Elu hoidis teda sel paradiisisaarel lausa pea 2,5 aastat ning jagas talle igasuguseid kogemusi – lausa musta maagiani välja!

Devi ütleb, et Bali õpetas talle palju. Turistina seal puhates on pilt paradiisisaatest üks, kohapeal elades aga hoopis teine. Lisaks maagilisele loodusele, ilusatele rituaalidele ja sõbralikele kohalikele koges Devi ka kurjust, spirituaalset pinnapealsust, spirituaalset ego, musta maagiat, suuri väljakutseid jne.

Kogemused olid viljakad, sest ühe naiselikkuse rännaku asemel sündis lausa kaks – Naiseliku Väe Äratamine ja Naudingulisuse Äratamine.

SAATES TULI JUTTU:
💛 Bali seiklustest, mustast maagiast, spirituaalsest pinnapealsusest
💙 Kuidas hoida enda nais- ja meesenergia tasakaalus?
💛 Palve jõust
💙 Kas on võimalik naiselikkust sundida?

Devi tegemiste kohta saad lisainfot kodulehelt: www.deviyogini.com või tema sotsiaalmeediast – @deviloreena

Naudingulist kuulamist! 💛
Dalí

#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #dalikarat​ #dali​​ #deviloreena #eneseareng #mindfulness #selfdevelopment #spirituality #spiritual #spiritualgrowth #feminine #

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised