#64 BELLA yoni massaaži valulikkusest ja sellest, mida kõike me alakõhtu kogume

JAGA:


Bella on professionaalne massaažiterapeut, kellel on aastaid kogemusi ajurveeda ja homöopaatia teadustes. Bella pakub Leebe Bioenergeetika seansse oma klientidele. Ta on pühendunud tööle inimestega, kes vajavad rohkem tähelepanu oma tervise ja eluviisi parandamiseks. Bella on üles kasvatanud iseseisvalt kolm poissi ning see kogemus on õpetanud, kuidas toime tulla igasugustes olukordades, säilitades seejuures naisellikkuse ja graatsia.

Inimesena on Bella elurõõmus ja positiivne, kellest kiirgub armastust ja kaastunnet. Ta pakub seansse Helsingis ja Tallinnas. Koos partner Igoriga korraldavad nad seminare ja workshope paaridele Euroopas, Venemaal ja Aasias.

Dalí podcastis rääkisime Bellaga yoni massaažist. Uurisin, miks on tihtipeale massaaž naistel valulik ning mida kõike me alakõhtu siis ikkagi kogume? Lisaks rääkisime energiatest, naisteringide olulisusest ning tantra olemusest naise vaatevinklist.

SAATES TULI JUTTU:
💛 Miks on naistel sageli yoni massaaž algul valulik?
💙 Mismoodi valida teraapiat ja terapeuti?
💛 Kuidas vabastada alakõhu pingeid?
💙 Miks on naisteringid nii olulised?

Head kuulamist ja vabasta kõik mittevajalik!
Dalí 💛

#podcasts​​ #dalipodcast​​ #podcast​​ #taskuhääling​​ #dalikarat​ #dali​​ #bella #tantra #tantrafestival #eneseareng #mindfulness #selfdevelopment #spirituality #spiritual #spiritualgrowth #learn2touch

Vaata ka massaaž tartus

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Hiljutised