#30 Tom Valsberg "Stress tekib asjade üle tähtsustamisest!"

JAGA:


🎧 DALÍ PODCAST #30: Tom Valsberg “Stress tekib asjade üle tähtsustamisest!”
.
Tõenäoliselt kõik teavad Tom Valsbergi. Kes ei tea, siis saagu teadma – ta on väelaulik, maailmarändur, meeste koolitaja. Lisaks on ta andnud välja mitu raamatut ja plaati, lööb aktiivselt kaasa erinevates ettevõtmistes ning korraldab tihtipeale lahedaid ja veelgi lahedamaid üritusi.
.
Tom kutsus mind endale külla ning me vestlesime temaga nagu minu saadetele omaselt voolavalt ning nendest teemadest, mis orgaaniliselt üles kerkisid. Näiteks sellest, mis on väelaulud ja miks see inimestele nii teraapiliselt mõjub. Või et mis värk selle kakaoga ikkagi on ja miks Tom väelaule koos kakaoga serveerib? Rääkisime ka teadlikust seksuaalsusest, Tomi ägedast ja eristuvast välimusest ning natuke ka tema läbitud pimedast perioodist ja sellest, kuidas ta madalseisust välja tuli.
.
Saatest saad teada:
🧡 Mis on väelaulud ja kuidas need inimest aitavad?
💛 Miks Tom aasta tagasi masendusse langes ja kuidas sealt välja tuli?
💚 Kuidas elada hirmuvabalt ja saada julgust riskimiseks?
🧡 Miks Tom nii teistsugune välja näeb?
.
Kuula, vaata, jaga, kommenteeri! 🙂
.
Podcasti leiad 👇🏻
🎥 Youtube – tiny.cc/TomYoutubes
🎙 Soundcloud – tiny.cc/TomSoundcloudis
📟 Spotify – tiny.cc/TomSpotifys
.
TOETA DALI PODCASTI TEGEMIST!
Olen liikunud enda sees uuele tasemele ning avanud end veelgi enam küllusele. Podcast on Sulle tasuta, aga kui tunned, et said kas sellest või oled eelmistest saadetest saanud abi, mõtteid ja toetust, siis nüüd on Sul võimalus läbi Fienta teha rahaline tasakaalupanus: fienta.com/et/toetadalipodcasti
.
Tomi tegemiste kohta saad infot www.facebook.com/tom.valsberg või väelaulud.ee
.
Ilusat kuulamist ja naudi enda sees olevat vägevust! ❤️
Dalí
.
.
#podcasts #dalipodcast #podcast #taskuhääling #täieliknauding #naudinmidateen #armastus #olenõnnelik #happiness #teenimisekunst #teenimiseilu #dalikarat #dali #teadlikloomine #manifestations #abundance #awareness #tomvalsberg #väelaulud

Veel

Dali podcast
Dali podcast
Dalí podcast on ärganud või ärkavale inimesele, kes tajub maailma suuremalt ja sügavamalt kui ainult see, mida näed silmaga.

Populaarsed

Hiljutised