#96 "Selleks, et ennast müüa ei pea olema mölalõug." ütleb müügikoolitaja Ekke Lainsalu

JAGA:


Ekke Lainsalu on tuntud tippmüügimees ja müügiproffide koolitaja. Oma rada alustas ta müügikarjääriga 1992-93. aastatel, müües ukselt uksele Profit-Cardi nimelisi sooduskaarte. Esimese tõsise kogemuse sai ta B2B müügis, kui teda võeti tööle alustavasse piipar-peilerside firmasse Baltcom Eesti AS.

Edasi siirdus ta uutele jahimaadele, müües ligi 2 aastat kindlustust. Mingil hetkel tehti talle ettepanek Trio raadiojaamade poolt tulla koolitama nende 25 pealist müügitiimi. Kui selle lepingu tähtaeg kukkus, lõi Ekke oma ettevõtte ja alustas karjääri müügikoolitajana. Tänaseks on müügikoolitajana tegutsenud 20 aastat. Oma teekonnal koolitanud kümneid tuhandeid müügiinimesi lisaks Eestile ka Soomes, Rootsis, Venemaal ja Balkanimaades. Teda on tellinud sajad ettevõtted ja suurima koolituse on ta läbi viinud 2500-le osalejale.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Ekkelt:


“Kui sa ei küsi, siis sulle ei anta.”

”Kui kellelegi ei meeldi sinu stiil, siis fuck off.”

”Me ostame alati nendelt, keda me usaldame, kes hindavad meie vajadusi ning kes ei pressi meile ennast peale.”

”Reputatsioon on see, mis ikkagi väga palju määrab.”

”Selleks, et ennast müüa ei pea olema mölalõug.”

”Tegeleda tuleks intuitiivselt nende asjadega, mis kõige rohkem väärtust toovad.”

”Enda nõrkuste ja puudujääkide järele toomine on mõtetu, sest niimoodi jääd sa vaid keskpäraseks.”

”Kui sinu tunnihinne on kõrgem kui B või C teenuse sisse ostmine, siis absoluutselt tuleks seda teha.”

”Kui sul on kompleksid, siis sa püüad neid kompenseerida erinevate väliste teguritega.”

”Minu eesmärk on kasvatada üles õnnelikud lapsed. Persse see töö, nemad on minu prioriteediks.”“Paranemise protsess algab siis, kui sa andestad.”“Agressioon on lahendamata valud.”

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia Ekke:
www.myygiproff.ee

Leia Ekke uus raamat:
www.ekke.ee/ebatraditsiooniline

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised