#91 Mustrites elamine, vastuvoolu ujumine ja järgmise podcasti teaser

JAGA:


Üle pika aja on teie ees duo-saade. Samuti meie esimene saade, kus üks on pea teisel pool maad. Ehk Martin Indoneesias ja Chris Eestis. Saates tuleb juttu põgusalt Chrisi hüpnoteraapia kogemusest, millest põhjalikumalt kuuled juba järgmises saates. Vaat kus kavalpead. Samuti räägime mustritest, mis meid elus juhivad ning kui sügavale need ulatuda võivad. Ja seda kõike ikka läbi enda isiklike eluliste näidete.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meieni üks sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi viia.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised