#83 Joonas Saks "Iseendale ruumi tegemine on hästi oluline"

JAGA:


Selle saate vestluskaaslaseks oleme valinud Joonase, kelle senine teekond on viinud teda läbi väga põnevate maastike. Oma teel on ta kohtunud mitmete imeliste inimeste, teadmiste ja õpetustega, mis on aidanud tal luua armastav suhe iseenda ja maailmaga.

Joonase üks suurimaid kirgesid on rändamine, seda eriti mägedes. Ta on puutunud kokku selliste organisatsioonide ja liikumistega nagu näiteks Holistika Instituut, Ayskama Ayurveda School, The Journey ehk Rännak Brandon Bays poolt, Modern Mystery School Kanadas ja Ensofic Ray Research Institute Jaapanis. Lisaks on Joonas tegutsenud kinnisvaraäris, Rännak Eesti organisatsiooni juhtimisega Eestis ja Skandinaavias ja korraldanud seminare. Täna tegutseb ta peamiselt koolitaja, mentori, coachi ja tervendajana.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mõtted Joonaselt:
– Loodus hoidis mind väiksena iseendaga tugevalt ühenduses. See andis mulle märkamisvõime, et oskaksin vaadelda enda ümbrust.


– Elu üks eesmärkidest võiks olla tunda seda kohalolu igas hetkes. Tunda enda tõelise mina kohalolu.


– Väliselt ei saa mitte keegi meile öelda, kuidas luua ühendust iseendaga. Meil kõigil on selleks unikaalne teekond.


– Iseendale ruumi tegemine on hästi oluline komponent.


– Kui palju on sinul igapäevaselt olla vabadust sina-ise ja vabadust olla iseendaga?


- Teekond, mis on sinu tee, võiks olla effortless ehk pingutuseta, kuid see ei tähenda, et seal poleks takistusi. Need takistused lihtsalt ei murra sind ning ei tõmba tühjaks.


– Ego eraldab meid looja teadvusest.

Ta on ehe maailma- ja elurändur, elukutseline elu-uurija. Joonas on uurinud sügavalt maailma religioone, filosoofiaid ja püüdnud leida vastust küsimustele: kes me oleme, miks me siin oleme, miks võib elu olla niivõrd väljakutsuv ja kannatusterohke ning mis on elu laiem eesmärk? Teda ennastki viis eneseotsingu teele sisemine rahulolematus iseenda ja oma eluga.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Jälgi Joonase tegemisi:
www.joonassaks.com

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/ausad-mehed-podcast/id1387287198
Spotify – open.spotify.com/show/6Ohs4fCrk5UsLt49PVLyRI

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised