#82 Ainar Leppik: Energiadefitsiidis olev new age, kosmiline mõõde ja väärtuspõhine loomine

JAGA:


Seekordse saatega toome teieni päris sügava, kuid äärmiselt loogiliselt lahti seletatud ning arusaadavalt esitletud teema kosmosest, loomisest, universumist ja vaimsusest. Toetudes tugevalt Vabaduse Õpetused informatsioonile, selgitab saatesse kutstud Ainar Leppik enda arusaama ja maailmavaadet, puudutades teemasid nagu New Age; universum; unenäod ja nende nägemine; erinevad kosmilised rassid; manifesteerimine; sagedused ja dimensioonid; spirituaalsus ja veel palju teisi põnevaid teemasid.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Mõned mõtted Ainarilt:
– Vaimne maailm on kuri ja kaval, seal on pettus pettuses.

– Meil tuleb alati lähtuda kosmilisest mõõtmest. Kosmilises kontekstis ei sööda toitu, vaid süüakse emotsiooni, ehk seda vibratsiooni, mis emotsiooniga toodetakse.

– Kosmoses on keskkondi, kus on energia defitsiit ja on keskkondi, kus ei ole energia defitsiiti.

- Kosmilises kontekstis on universumi algallikas meist ülikaugel, teisalt on see meist vaid mõne millimeetri kaugusel (meie sees).

- See, et sinus on siia mitte kuuluvusetunne, tähendab seda, et sinu rakumälus on informatsioon, et kuskil on olemas keskonnad, kus ei vananeta ega surda.

- Valgustumine toimub läbi füüsilise keha.

– Külgetõmbeseadus on üks osa manifestatsiooniseadusest. Külgetõmbeseaduses mitte sarnane ei tõmba sarnast, vaid sarnane loob sarnast. Kõik on väärtuspõhine.

– Aeg ja väärtuse loomine aitab meil manifesteerida seda, mida me soovime enda ellu tuua.

– Dimensioon 4 on astraaltasand, mis on ühtlasi kõige ohtlikum ja katkisem koht, kuhu maanduda.

- New Age on ikkagi loodud hingede peedistamiseks ja ülevõtmiseks.

- Une ajal genereeritakse sulle vääruni, et küsida tasub, kelle und sa tegelikult näed? Kasutatakse ära sinu nõrkasid kohti, et sa libastuksid ja toodaksid seda energeetilist maitset, mida nad soovivad. Teadlikult sa ei eksiks, aga unes suudavad nad sind võib-olla panna eksima.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Jälgi Ainari tegemisi:
www.ainarleppik.com

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emot…1387287198?mt=2

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised