#78 Kas sina oled olnud koolikiusaja? Lapsed räägivad suud puhtaks

JAGA:


Sellel korral oleme Martiniga Hiiumaal, Kõpus ja osaleme ühes rahvusvahelises noortelaagris nimega Noortevahetus 2019 ”Discovering the opportunities of non-formal education”, kus meie eesmärgiks oli selgitada podcastimise maailma ja näidata, kuidas ühe podcasti valmistamine ning salvestamine aset leida võiks.

Teemaks seekord koolikiusamine ja appi oleme võtnud endale seal laagris osalenud põhikooli vanusegruppi kuuluvad Eesti noored.

Aitäh ka IS Music Team meeskonnale, kes meid sellel üritusel helitehnikaga toetas.
Nende kohta lähemalt juba siit:
www.facebook.com/ismusicteam/

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Leia meid ka mujalt:
Delfi Taskust – tasku.delfi.ee/ausadmehed
iTunes – podcasts.apple.com/us/podcast/emot…1387287198?mt=2

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised