#72 "Õitse seal, kuhu oled istutatud"; mõtteselgusest ja sügavusest – hüpnoterapeut Ants Rootslane

JAGA:


Täna oleme endale külla kutsunud hüpnotisööri ja hüpnoterapeudi Ants Rootslase, kes on öelnud, et kui sulle meeldib inimesi jälgida, neid kuulata ja nad on nõus sulle selle eest ka tasuma, siis oled sa varem või hiljem terapeut, psühholoog või hüpnotisöör. Ants on andekas noor inimene, kes on leidnud üsna varakult enda teekonna. Tegeleb igapäevaselt hüpnotisööriks olemisega, pakkudes enda teenust Tallinnas ja Tartus. Antsu tegevusvaldkond on laiapõhjaline, alustades võimsatest ja sügavatest hüpnoosidest, kuni süsteemsete perepaigutusteni välja.

NB! Kui tunned, et soovid “Ausad mehed” podcasti tegemisi toetada, siis saad seda teha järgnevale konto kaudu. Iga summa aitab, aitäh! Konto, millele toetust saata:

IBAN: GB68REVO00997013422585
BIC: REVOGB21
SAAJA: Chris Kala
SELGITUS: Oma facebooki nimi

Head mõtted Antsult:

– Kui me lahendame tuum põhjuse ära, siis tekib mõistmine ja arusaamine probleemi algpõhjusest.

– Kui sa teed elus mingeid valikuid, või kasvad sisemiselt, siis mingil hetkel sinu ümber olevad inimesed vahetuvadki, sest sinu sisemine kasv ei luba enam suhelda inimestega, kes justkui tõmbaksid sind alla tagasi.

– Kui sa oled sisemise rahu saavutanud ja mõistad, mis see keskmes olemine on ning tähendab, ning kui siis tuleb keegi, kes vibreerib sinu ümber nende mõtetute draamadega, siis tekibki küsimuse koht, kas sinna on vaja panustada?

– Kui sa näitad end sellisena nagu sa ei ole, siis on sinu sisemuses sda mõtteselgust väga vähe.

– 10-15 minutit hüpnoosi ja sa saad kohtuda kõige sellega, mis sinu sees on.

– Kuna me elame igaüks enda illusioonis, kui see illusioon nüüd ära lõhkuda, siis sureb inimese siiani olemas olnud pseudo identiteet. Temas kerkib tühi tunne sisemusse.

– Kui inimeses endas ei ole päriselt seda soovi, et end muuta ja ise muutuda, siis mitte ükski väline abi ei jää pidama, ega seda muutust esile tooma.

– Kui väike laps näeb mingeid asju, mis tema psüühikaga kokku ei sobi ja mida ta hoomata ei suuda, siis tekivadki traumad. Kõigil inimestel on vähemal või rohkemal määral mingeid traumasid, ka kõige ilusamates peredes võivad need tekkida.

– Lapsed tahavad alati oma vanemaid päästa, ükskõik, kui hullud need ka ei ole.

– Kõige olulisem tasakaalu leidmise punkt on läbi oma vanemate.

– Traumad on salvestunud meie kehadesse. Andestamisest ja mõistusega lahendamisest ei piisa. Sa pead need läbi elama.

– Hüpnoosi kasutatakse esoteeriliselt ka väga palju teiste inimeste hullutamiseks ja endale raha genereerimiseks.

– Õitse seal, kus sa oled istutatud.

– Kui oma mina saab piisavalt tugevaks, siis ei ole enam küsimusi, kes ma olen ja kuhu ma liigun.

– Erinevad tehnikad tõmbavad inimesi energeetiliselt laiali ja siis kukuvad inimesed omadega kokku. Olge avatud, aga igasuguste praktikate juures tasub oma minaga tegeleda ennekõike, sest kontakti mitte tundmise korral võib see kõik esoteeriline teekond kujuneda väga ohtlikuks.

– Sa ei leia enda mina üles läbi grupi, vaid üksinda olles.

– Sa ei saa päästa maailma, sa saad päästa kõige pealt iseennast.

– Ei, paneb alati mina arenema.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Ausad Mehed:
www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Jälgi Antsu tegemisi siit:
www.facebook.com/hypnotisoorAnts/
www.hupnotisoorants.ee

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Populaarsed

Hiljutised