#52 Käisime külas, kuidas olla aus iseenda vastu? (VaimuKeha Live)

JAGA:


Tere Ausad kuulajad,

Eelmisel nädalal võtsid Chris ja Martin vastu ajaloolise hetke, kus saates käisid külas esimest korda saate kuulajad Alar ja Laura. Räägitud sai mõlemi isiklikust teekonnast, suhetest, tervisest, toitumisest, investeerimisest, teekonna leidmisest ja intuitsiooni kuulamisest ning paljust muust põnevast.

Sellel korral jagame teiega Vaimukeha saadet. Meid kutsuti Vaimukeha saatesse rääkima aususe teemadel. Chris ja Martin jagavad oma mõtteid järgnevatel teemadel.

– Kuidas olla enda vastu aus?
– Kuidas praktiseerida ausust?
– Mismoodi tunda ära enda tõelist südamehäält ehk intuitsiooni eluliste otsuste langetamisel?
– Kuidas meie teekond on kujunenud?
– Kuidas sai alguse Ausad Mehed podcast?

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised