#51 Jutuajamine meie armsate kuulajate, Laura ja Alariga!

JAGA:


Tere Ausad kuulajad,

Eelmises episoodis võtsid Chris ja Martin koos ette nende meelest 3 suurimat distractionit ehk segavat faktorit, mis takistavad elus edasi liikuda. Juttu oli sotsiaalmeediast, teiste arvamuse kuulamisest ja iseenda piisavalt hästi tundmisest. Palju häid, huvitavaid ja väärtuslikke mõtteid.

Seekordses saates, toome teieni uued külalised. Jah, seekord on külalisi rohkem kui üks. Külas on esimest korda terve saate ajaloo vältel meie saate kuulajad Alar ja Laura. Imetlusväärsed noored inimesed, kes ajavad oma rada töötades juuksurina ja püüdes krüptovaluutadega investeerimismaailmas läbi lüüa. Saates räägime investeerimisest, tervisest, terviseprobleemidest, intuitsiooni kuulamisest, isiklikust arengust vaimsel teekonnal ja suhetest, kuidas üks ideaalneja armastav suhe toimida võiks.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised