#50 Juubel!! Distractionid meie kõigi elus

JAGA:


Tere Ausad kuulajad,

Eelmises osas rääkis Chris üksinda kronoloogilisest intuitsiooni kuulamisest.

Seekordses episoodis võtavad Chris ja Martin koos ette nende meelest 3 suurimat distractionit ehk segavat faktorit, mis takistavad elus edasi liikuda. Juttu tuleb sotsiaalmeediast, teiste arvamuse kuulamisest ja iseenda piisavalt hästi tundmisest. Palju häid, huvitavaid ja väärtuslikke mõtteid. Kuula ja ela kaasa!

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil enda ja külaliste sõnumit edasi levitada!!

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/chriskkala
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised