#41 Ausad Mehed – Saates Asko Külmsaar

JAGA:


Tere head Ausad Mehed podcasti kuulajad!

Eelmine kord oli meil külas Peep Vain, kes andis kõvasti selgust ja mõtteid oma vaimse tervise paika panemiseks. Seekord käis meil külas Asko, kes räägib meie füüsilisest tervisest ning jagab oma nägemust, kuidas läbi mitmekülgse liikumise ja treenimise head elu elada.

Asko on mees, kes on terve elu olnud väga aktiivne, kasvades õues mängides ja võisteldes. See liikumiskirg on temasse tugevalt sisse jäänud ja täna veab ta Movement Tallinn nimelist võimlat, kus õpetab inimestele oma kehale ja treeningule hoopis teistsuguse nurga alt lähenemist.

Sa asud kuulama podcasti Ausad Mehed, mille eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid olemaks rohkem ausam enda vastu ning võtmaks suuremat vastutust enda isikliku elu ees.

Lisaks, kui sa tunned, et saade, mida kuulad pakub sulle väärtust ning toob sinuni ennast arendavaid mõtteid, siis ole hea ja aita meid välja ning jäta meile Facebooki lehele arvustus ning hinda meie podcasti. Ning samuti, kui aega ja mahti on, siis too meile üks uus inimene või sõber, kes võiks saates oleva informatsiooniga resoneeruda. See kõik aitab meil sõnumit edasi levitada!!

Soovi korral hoia Ausad Mehed podcastil silma ka sotsiaalmeedias peal.

www.chriskala.com
www.martinpukspuu.ee

Facebook:
www.facebook.com/podcastausadmehed/
www.facebook.com/autorchriskala/
www.facebook.com/ptpukspuu/

Instagram:
www.instagram.com/ausadmehed/
www.instagram.com/chriskkala/
www.instagram.com/martinpukspuu/

Asko tegemisi jälgi:
www.facebook.com/askokulmsaar/
www.movementtallinn.com

Head kuulamist!

Veel

Ausad Mehed
Ausad Mehed
Ausad Mehed podcast keskendub isiklikule arengule läbi eneseteadlikkuse ja iseenda analüüsimise edendamise. Saadete eesmärgiks on motiveerida ja inspireerida kuulajaid, olemaks rohkem ausam iseenda vastu, võttes seeläbi suuremat vastutust enda isikliku elu ees. Individuaalne avatus, julgus rääkida ja enda ning teistega läbinisti aus olemine on see, mis kasvatab eneseteadlikkust ning viib parema ja õnnelikuma elu juurde! ​

Hiljutised